Halloween 2023 w naszym domu Inspiracje

Witajcie w magicznym świecie Halloweenowej kreatywności! Pragniemy was zaprosić do naszego domu, gdzie kreatywność spotyka się z zabawą, a dekoracje i przekąski stają się prawdziwymi dziełami sztuki stworzonymi z pomocą najmłodszych. Przeżyjcie razem z nami niepowtarzalną podróż przez świat kolorowych barw, migoczących światełek i wyjątkowej atmosfery, która towarzyszyła nam podczas tworzenia wszystkich dekoracji i przekąsek.

Halloween jest uznawane za fajną zabawę z kilku powodów:

  1. Kreatywność w kostiumach i dekoracjach: Halloween to doskonały czas, aby dać upust swojej kreatywności. Ludzie przebierają się za różne postacie, tworzą oryginalne kostiumy i dekorują swoje domy w niesamowite sposób. To świetna okazja do wyrażenia swojej wyobraźni i zdolności artystycznych.

  2. Zabawa dla wszystkich grup wiekowych: Halloween to święto, które cieszy się popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Otwiera możliwość wspólnej zabawy dla całych rodzin i przyjaciół, integrując różne grupy wiekowe.

  3. Atmosfera tajemnicy i magii: Halloween niesie ze sobą tajemniczą atmosferę, która sprawia, że ludzie czują się ekscytująco. Mroczne dekoracje, światła, duchy i dynie z latarniami tworzą niepowtarzalną aurę magicznego świata, który odróżnia to święto od innych.

  4. Przekąski i słodycze: Dla wielu osób jednym z najbardziej ekscytujących elementów Halloween są przekąski i słodycze. Od tradycyjnych ciasteczek w kształcie duchów po wyjątkowe wersje słodyczy, Halloween to czas, kiedy można delektować się smakołykami w nietypowy sposób.

  5. Zabawy i gry: Halloween często wiąże się z różnymi zabawami i grami, takimi jak straszenie się nawzajem, gry związane z wodzeniem dzieci po domach w poszukiwaniu słodyczy (trick-or-treating) czy konkursy na najlepsze przebranie.

Zapraszamy do odkrywania tajemnic Halloweenowej magii! 🎃👻

“Pajączki” wykonane z kawałeczków z oliwek na jednej z naszych ulubionych przekąsek, ktorą przygotowuję niemal zawsze, czyli Sałatka na pomidorach (KLIK!)

Ryba po grecku ukształtowana na podobieństwo dyni 🙂

Sałatka a’la  cmentarz  🙂

Ciastka trumienki  są dziełem naszych zdolnych sąsiadów!

Do przeczytania, cmok!
I.

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!