Darmowe plakaty do wydruku na Dzień Matki lub urodziny

Cieszę się, że tu trafiłeś. Zajrzyj na Facebook MojeWłasne (KLIK!) i zostań ze mną na dłużej.

Jakiś czas temu udostępniłam dla Was do pobrania bezpłatne plakaty na Dzień Ojca (KLIK!).

Dziś, właściwie na Waszą prośbę wracam z niemal analogicznymi, dostosowanymi na okazję Dnia Matki. Wystarczy tylko pobrać je, całkowicie bezpłatnie (!), wydrukować, odbić rączki przy użyciu farb plakatowych i wstawić w ramkę. Plakaty mogą być zarówno prezentem, jak i dodatkiem do prezentu.W miarę możliwości będę starała się poszerzyć galerię o dodatkowe, równie ciekawe plakaty.

Jak korzystać z plakatów?

  • Aby pobrać wybrany plakat kliknij przycisk Pobierz plik, a następnie kliknij prawym klawiszem myszy na obrazie i wybierz z dostępnych opcji “Zapisz obraz jako…“.
  • Plakaty są zapisane w formacie A3, co pozwala na wdrukowanie ich w najwyższej jakości właśnie w tym formacie. Dzięki temu plakaty zachowają najwyższa jakość przy drukowaniu ich w mniejszym formacje np. A4.
  • Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.
Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!