Wianek wiosenny na drzwi lub na ścianę 2021

Cieszę się, że tu trafiłeś. Zajrzyj na Facebook MojeWłasne (KLIK!) i zostań ze mną na dłużej.

Witajcie! Kolejny rok już wracam do Was z wianuszkami wiosennymi. Są one inne niż w ubiegłym roku (obejrzyj – KLIK!), chociaż  ogólny styl konsekwentnie zachowałam. Poniższe wianuszki są pokazowe – mają swoich właścicieli. W całości wykonane są ze sztucznych dodatków. Gałązki w większości są gumowe. Najczęściej średnica wianka to 35 cm, a więc są to duże wianki, moim zdaniem rozmiar najbardziej odpowiedni na drzwi.  Nie powtarzam wzorów, często jestem w stanie wykleić 1, 2 lub 3 sztuki danego wzoru. Nie jestem w stanie wykleić wianuszka, który pokazujecie mi na zdjęciu sprzed roku czy dwóch. Mogę jedynie zobaczyć zdjęcie i spróbować wykleić podobną dekorację.

Z powodu częstych kradzieży zdjęć i „sprzedawania” ich przez  inne osoby informuję,  że nie współpracuję z żadną firmą lub osobą prywatną.  W żadnym innym miejscu nie można nabyć mojego wianka, więc uczulam,  bądźcie ostrożni i nie pozwólcie się oszukać. Jeśli chcesz skontaktować się ze mną – najszybciej zrobisz to poprzez Facebook MojeWłasne.

 *Jeśli wykleję nowe wzory, wpis będę aktualizowała.

Pozdrawiam
Iwona

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!