Wianek Świąteczny na drzwi Boże Narodzenie DIY

Hej! Ciesze się, że trafiłaś na moją stronę. Zajrzyj na FB MojeWłasne  (KLIK!) i zostań ze mną na dłużej 🙂

Witaj! W końcu zebrałam się do dodania zdjęć wianuszków z minionego sezonu w jedno miejsce – gdy dotrzesz na sam dół strony widząc ich ilość, zrozumiesz, dlaczego tak się z tym ociągałam :). Nie wszystkie prace zdążyłam sfotografować niestety,  nieraz zaraz po wyklejeniu wianuszka pakowałam go od razu, a chwilę później był już w drodze do nowego właściciela. Poniższe wianuszki są pracami podglądowymi, żaden z nich nie jest dostępny.  Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępności aktualnych prac, skontaktuj się ze mną przez FB MojeWłasne(KLIK!). 
W tym miejscu stosunkowo najszybciej odpowiadam na wiadomości. Ja jestem jedna, Was – znacznie więcej, więc proszę też o wyrozumiałość lub przypomnienie się, jeśli przez dłuższy czas nie odpowiadam.

A teraz trochę o samych wianuszkach. Wszystkie wyklejam na kole o średnicy 30 cm. Po wyklejeniu wianuszek ma na ogół ok 35 cm średnicy (jest to zależne d wzoru, ilości gałązek).  Czyli są to duże wianki.

Zdarza mi się wyklejać na mniejszym kole 25 cm lub większym, ale są to raczej indywidualne zamówienia.

W przyszłym roku wianuszki będą podobne, w tym samym charakterze, jednak nie wszystkie identyczne dodatki jestem w stanie nabyć – zastąpią je nowe, inne.

Wszystkie dodatki (poza szyszkami, cynamonem, anyżem, suszonymi plastrami pomarańczy) są sztuczne – wianuszki są wieloletnie.  Nie używam żywych gałązek.

Powiadom mnie:

  1. Czy wianuszek chcesz przeznaczyć na drzwi/ścianę, czy na stół – jest to dla mnie ważna informacja, ponieważ mają nieco inną budowę.  Tak  samo jest w przypadku wianków z widocznym kołem wiklinowym. Jeśli chcesz, by dekoracja była na boku koła, to wykleję go inaczej, niż w przypadku dekoracji na dolnej połowie koła.
  2. Czy wianuszek chcesz przeznaczyć dla siebie, czy sprezentować go bliskiej osobie. I o ile zawartość opakowania nie ulega zmianie – zawsze staram się, by prezentował się elegancko, o tyle w przypadku wianka na prezent paczka zostaje dodatkowo wzmocniona oraz ofoliowana, by nie widniały na nim żadne etykiety czy  inne naklejki kurierskie.

Pamiętaj:

  1.  Na każdym etapie zamówienia możesz z niego zrezygnować. Dla mnie podstawową i najważniejszą informacją jest to, że mogę wysłać go innej chętnej osobie.
  2. Służę pomocą i dobrą radą, jeśli postanowisz samodzielnie wykonać wianuszek. Pomogę na tyle, na ile będę potrafiła.

Miłego oglądania! 🙂

Pozdrawiam!

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!