Wianek Świąteczny na drzwi Boże Narodzenie DIY

Hej! Ciesze się, że trafiłaś na moją stronę. Zajrzyj na FB MojeWłasne  (KLIK!) i zostań ze mną na dłużej 🙂

Witaj! W końcu zebrałam się do dodania zdjęć wianuszków z minionego sezonu w jedno miejsce – gdy dotrzesz na sam dół strony widząc ich ilość, zrozumiesz, dlaczego tak się z tym ociągałam :). Nie wszystkie prace zdążyłam sfotografować niestety,  nieraz zaraz po wyklejeniu wianuszka pakowałam go od razu, a chwilę później był już w drodze do nowego właściciela. Poniższe wianuszki są pracami podglądowymi, żaden z nich nie jest dostępny.  Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępności aktualnych prac, skontaktuj się ze mną przez FB MojeWłasne(KLIK!). 
W tym miejscu stosunkowo najszybciej odpowiadam na wiadomości. Ja jestem jedna, Was – znacznie więcej, więc proszę też o wyrozumiałość lub przypomnienie się, jeśli przez dłuższy czas nie odpowiadam.

A teraz trochę o samych wianuszkach. Wszystkie wyklejam na kole o średnicy 30 cm. Po wyklejeniu wianuszek ma na ogół ok 35 cm średnicy (jest to zależne d wzoru, ilości gałązek).  Czyli są to duże wianki.

Zdarza mi się wyklejać na mniejszym kole 25 cm lub większym, ale są to raczej indywidualne zamówienia.

W przyszłym roku wianuszki będą podobne, w tym samym charakterze, jednak nie wszystkie identyczne dodatki jestem w stanie nabyć – zastąpią je nowe, inne.

Wszystkie dodatki (poza szyszkami, cynamonem, anyżem, suszonymi plastrami pomarańczy) są sztuczne – wianuszki są wieloletnie.  Nie używam żywych gałązek.

Powiadom mnie:

  1. Czy wianuszek chcesz przeznaczyć na drzwi/ścianę, czy na stół – jest to dla mnie ważna informacja, ponieważ mają nieco inną budowę.  Tak  samo jest w przypadku wianków z widocznym kołem wiklinowym. Jeśli chcesz, by dekoracja była na boku koła, to wykleję go inaczej, niż w przypadku dekoracji na dolnej połowie koła.
  2. Czy wianuszek chcesz przeznaczyć dla siebie, czy sprezentować go bliskiej osobie. I o ile zawartość opakowania nie ulega zmianie – zawsze staram się, by prezentował się elegancko, o tyle w przypadku wianka na prezent paczka zostaje dodatkowo wzmocniona oraz ofoliowana, by nie widniały na nim żadne etykiety czy  inne naklejki kurierskie.

Pamiętaj:

  1.  Na każdym etapie zamówienia możesz z niego zrezygnować. Dla mnie podstawową i najważniejszą informacją jest to, że mogę wysłać go innej chętnej osobie.
  2. Służę pomocą i dobrą radą, jeśli postanowisz samodzielnie wykonać wianuszek. Pomogę na tyle, na ile będę potrafiła.

Miłego oglądania! 🙂

Pozdrawiam!

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!