Wianek jesienny na drzwi – dużo zdjęć

Cieszę się, że tu trafiłeś. Zajrzyj na Facebook MojeWłasne (KLIK!) i zostań ze mną na dłużej.

W końcu się doczekałam.! Energetyczne nasycone kolory jesieni, pełno sztucznych dodatków, od różnego rodzaju jabłuszek, dyń, jagód, poprzez winogrono, kwiaty, susz i wiele rodzajów sztucznych gałązek. Wyklejanie takich wianuszków sprawia mi przeogromną przyjemność. Popatrzcie jak wyszło 🙂 Z góry przepraszam za ilość zdjęć, ja wiem, ze teoretycznie wianuszki są do siebie podobne, ale dla mnie każdy ma jakiś inny szczegół, coś, co go wyróżnia i nie potrafię się zdecydować na wybranie 2-3 zdjęć… 🙂

ROZMIARY WIANKÓW

Często dostaję pytania o średnicę wianka. Nie zawsze jest ona miarodajna, bo trudno wyobrazić Wam sobie wielkość wianka w odniesieniu do drzwi. Wszystkie wianki, które wykonuję, wydaje mi się, że są w rozmiarach pasujących do standardowych drzwi. Jeśli ktoś posiada większe drzwi wejściowe (dom), to przeważnie doradzam wianek na kole o średnicy minimum 30 cm.

1. Wianek z wyklejoną dekoracją do połowy

Wianek na kole wiklinowym o średnicy 30 cm po wyklejeniu osiąga średnicę 33-34 cm:

Dla porównania, wianek wyklejony do połowy na kole i średnicy 25 cm po wyklejeniu osiąga średnicę ok 28 cm i prezentuje się tak:

2. Wianek z wyklejoną dekoracją w całości:

Wianki wyklejone w całości znacząco większają swoją średnicę. Na poniższym zdjęciu  wianek po lewej stronie został wyklejony na kole 30 cm (po wyklejeniu ma średnicę ok 38-40 cm),  natomiast wianuszek po prawej został wyklejony na kole 25 cm (po wyklejeniu średnica ok. 33 cm)

A tak wyglądają na drzwiach:

Na kole 25 cm (po wyklejeniu 33):

Na kole 30 cm, po wyklejeniu ok 38-40 cm).

Mam nadzieję, że to małe porównanie pomoże Wam podjąć decyzję odnośnie wielkości wianka 🙂

ZOBACZ TEŻ jak zawiesić wianek na drzwi (klik!)

Pozdrawiam,
Iwona

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!