Wiosenny wianek na drzwi lub na ścianę 2020

Cieszę się, że tu trafiłeś. Zajrzyj na Facebook MojeWłasne (KLIK!) i zostań ze mną na dłużej.

Witajcie! Kolejny rok już wracam do Was z wianuszkami wiosennymi. Są one pokazowe – mają swoich właścicieli. W całości wykonane są ze sztucznych dodatków. Gałązki w większości są gumowe. Najczęściej średnica wianka to 35 cm, a więc są to duże wianki, moim zdaniem rozmiar najbardziej odpowiedni na drzwi.  Nie powtarzam wzorów, często jestem w stanie wykleić 1, 2 lub 3 sztuki danego wzoru. Nie mam możliwości wykleić wianuszka, który pokazujecie mi na zdjęciu sprzed roku czy dwóch. Mogę jedynie zobaczyć zdjęcie i spróbować wykleić podobną dekorację.

Z powodu częstych kradzieży zdjęć i „sprzedawania” ich przez  inne osoby informuję,  że nie współpracuję z żadną firmą lub osobą prywatną.  W żadnym innym miejscu nie można nabyć mojego wianka, więc uczulam,  bądźcie ostrożni i nie pozwólcie się oszukać. Jeśli chcesz skontaktować się ze mną – najszybciej zrobisz to poprzez Facebook MojeWłasne.

Cieszę się, że tu trafiłeś. Zajrzyj na Facebook MojeWłasne (KLIK!) i zostań ze mną na dłużej.

Duże cieniowane materiałowe magnolie z gumowym żółtym środkiem:

Wianek jest duży, samo koło ma srednicę 35 cm, po wyklejeniu ok 43 cm. Dla porównania przy średniej na zdjęciu poniżej przy standardowym wianuszku:

Oraz magnolie w wersji różówej:

Wzór kwiatowy z poprzedniego roku, ale spodobał się Wam na tyle, że pojawił się ponownie:

Cały czas powstają jakieś wianuszki. Wszystkie nowe będę dodawała tutaj oraz we wpisie Wielkanocne wianuszki 2020

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!