Darmowe etykiety na przetwory do wydrukowania

Nie sądziłam, że tak przypadną Wam do gustu etykiety na słoiki z imitacją drewna. Są do pobrania na blogu, jednak z datą „2016”.

Zasygnalizowaliście mi, że chcielibyście mieć możliwość pobierać je i wykorzystywać do swoich przetworów, więc dodaję je raz jeszcze, jednak tym razem z wyodrębnionym miejscem do samodzielnego wpisania daty.

Etykiety są na tyle praktycznie, że  po zimie nie trzeba walczyć ze zdrapywaniem naklejek ze słoika. Wystarczy oderwać karteczkę. Swoje etykiety drukuję na dosłownie odrobinę grubszym papierze, dzięki temu są przypięte do słoika przez bardzo długi czas i wciąż prezentują się pięknie. Słoiki z takimi etykietami wyglądają naprawdę fajnie – śmiało można podzielić się z bliskimi takim smakołykiem. Sznurek jutowy znajdziecie w supermarketach budowlanych oraz większych hipermarketach spożywczych. Jest też chyba w KiK za ok 4 zł.

W poniższych dwóch plikach znajdują się następujące etykiety:

Pojedyncze etykietki

  • Pobieram do użytku prywatnego

Etykietki na kartce A4

  • Pobieram do użytku prywatnego

Jak korzystać z etykietek?

  • Aby pobrać wybrane etykietki kliknij przycisk Pobierz plik.
  • Etykietki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.
Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!

Close Menu