Najpiękniejsze tarasy i balkony 2019 roku! Inspiracje (DUŻO ZDJĘĆ!)

Kochani! Nie ukrywam, że stworzenie tego wpisu zajęło mi dobrych kilka godzin, po trochę, w miarę możliwości każdej nocy wyszukiwałam dla Was same perełki, rozmawiałam z każdym właścicielem tarasu i balkonu, który za chwilę tu zobaczycie i czuję się zaszczycona (nie, nie przesadzam – tak właśnie jest!), że tak piękne przestrzenie pojawiają się właśnie tu, na moim blogu. Obiecałam sobie, że każdego roku, sukcesywnie  będę dodawała taki wpis.  Wiem, że część z Was jest tu “nowa”, wiec przypomnę, że TUTAJ możecie zobaczyć  inspiracje aranżacji balkonów i tarasów 2017 roku oraz inspiracje roku 2018 (KLIK!)

Czym kierowałam się w wyborze dokładnie tych balkonów i tarasów?  W pierwszej kolejności funkcjonalnością, zagospodarowaniem przestrzeni.  A przede wszystkim ogólnym wrażeniem. Kiedy widzisz zdjęcie i myślisz, WOW, ale super.Chętnie usiadłabym tu i wypiła kawę. To chyba “to coś”, co odnalazłam i poczułam w każdym ze zdjęć.  Bo przyznacie – te przestrzenie są niekiedy maksymalnie różne od siebie. Jedne pełne kwiatów, dodatków, bibelotów, sprawiających, że jest mega przytulnie, zaś inne przeciwnie – nowoczesne,  pełne spokoju i harmonii. Jestem w stanie zakochać się w jednych i drugich.

Powiem Wam, że z każdym rokiem poprzeczkę stawiacie coraz wyżej. Jest coraz piękniej, chociaż wydawać by się mogło, że już  piękniej się nie da. A jednak!  Chwilami łapię się na tym, że przeglądam sobie te zdjęcia ot tak, dla czystej przyjemności (chociaż znam je na pamięć).
Z kwestii formalnych – jeśli kogokolwiek pominęłam, to bardzo proszę o kontakt, przez Fanpage MojeWłasne (klik!) w wiadomości prywatnej lub e-mail iwi@mojewlasne.pl

Każdemu autorowi jeszcze raz dziękuję  za inspirację dla mnie i dla innych. 

Jeśli jeszcze coś wpadnie mi w oko, koniecznie dodam fotki tutaj oraz na TARASY I BALKONY – grupa MojeWłasne (KILK!), na której pomalutku zbieram tarasowo-balkonowych maniaków :).

PS.. Kolejność zdjęć  jest alfabetyczna.

Miłego oglądania Dziubeczki! 🙂

Balkony

Agnieszka Staniszewska

balkon blekitny

Aneta Bartnicka

Beata Szafran

Dobrawa Kłodnicka-Krystosek

Edyta Kowalska

Gośka ESS (Instagram: my.m.my.place)

Izabela Sienkiewicz

Justyna Jakóbczyk-Opoka

Kasia Cwynar

Kasia Terlecka

Magdalena Machnik

Magdalena Wąsik (FB: Majmusiowe cottonki)

Marlena Błaszak

Marta Aleksandra

Marta Mielczarek

Marzanna Kempa (Instagram: maszka art of beauty)

Joanna Wiśniewska

Monika Wołoszczuk

Ola Berkowicz

Tarasy

Agnieszka J Maślach Drag

Aneta Wiśniewska

Anna Jany

Domi Nika

Dorota Janiec

Ela Banasik – Kucia

Ewa Hernik

Ewelina Król

Joanna Wiśniewska

Kasia Krzenciessa

Katarzyna Dzugan

Kinga Leszczyńska

Magdalena Michalak

Marta Krzesak

Pani Agnieszka

I to by było na tyle 🙂  Jestem ogromnie ciekawa, która aranżacja najbardziej przypadła Wam go gustu i czy  ogóle bylibyście w stanie wybrać tą “jedną, jedyną” :).  Śmiało dodawajcie zdjęcia swoich tarasów i balkonów! Niech  to miejsce będzie inspirowało i zachęcało niezdecydowanych do działania :).
Buziaki!

 

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!