Najpiękniejsze tarasy i balkony 2019 roku! Inspiracje (DUŻO ZDJĘĆ!)

Kochani! Nie ukrywam, że stworzenie tego wpisu zajęło mi dobrych kilka godzin, po trochę, w miarę możliwości każdej nocy wyszukiwałam dla Was same perełki, rozmawiałam z każdym właścicielem tarasu i balkonu, który za chwilę tu zobaczycie i czuję się zaszczycona (nie, nie przesadzam – tak właśnie jest!), że tak piękne przestrzenie pojawiają się właśnie tu, na moim blogu. Obiecałam sobie, że każdego roku, sukcesywnie  będę dodawała taki wpis.  Wiem, że część z Was jest tu „nowa”, wiec przypomnę, że TUTAJ możecie zobaczyć  inspiracje aranżacji balkonów i tarasów 2017 roku oraz inspiracje roku 2018 (KLIK!)

Czym kierowałam się w wyborze dokładnie tych balkonów i tarasów?  W pierwszej kolejności funkcjonalnością, zagospodarowaniem przestrzeni.  A przede wszystkim ogólnym wrażeniem. Kiedy widzisz zdjęcie i myślisz, WOW, ale super.Chętnie usiadłabym tu i wypiła kawę. To chyba „to coś”, co odnalazłam i poczułam w każdym ze zdjęć.  Bo przyznacie – te przestrzenie są niekiedy maksymalnie różne od siebie. Jedne pełne kwiatów, dodatków, bibelotów, sprawiających, że jest mega przytulnie, zaś inne przeciwnie – nowoczesne,  pełne spokoju i harmonii. Jestem w stanie zakochać się w jednych i drugich.

Powiem Wam, że z każdym rokiem poprzeczkę stawiacie coraz wyżej. Jest coraz piękniej, chociaż wydawać by się mogło, że już  piękniej się nie da. A jednak!  Chwilami łapię się na tym, że przeglądam sobie te zdjęcia ot tak, dla czystej przyjemności (chociaż znam je na pamięć).
Z kwestii formalnych – jeśli kogokolwiek pominęłam, to bardzo proszę o kontakt, przez Fanpage MojeWłasne (klik!) w wiadomości prywatnej lub e-mail iwi@mojewlasne.pl

Każdemu autorowi jeszcze raz dziękuję  za inspirację dla mnie i dla innych. 

Jeśli jeszcze coś wpadnie mi w oko, koniecznie dodam fotki tutaj oraz na TARASY I BALKONY – grupa MojeWłasne (KILK!), na której pomalutku zbieram tarasowo-balkonowych maniaków :).

PS.. Kolejność zdjęć  jest alfabetyczna.

Miłego oglądania Dziubeczki! 🙂

Balkony

Agnieszka Staniszewska

balkon blekitny

Aneta Bartnicka

Beata Szafran

Dobrawa Kłodnicka-Krystosek

Edyta Kowalska

Gośka ESS (Instagram: my.m.my.place)

Izabela Sienkiewicz

Justyna Jakóbczyk-Opoka

Kasia Cwynar

Kasia Terlecka

Magdalena Machnik

Magdalena Wąsik (FB: Majmusiowe cottonki)

Marlena Błaszak

Marta Aleksandra

Marta Mielczarek

Marzanna Kempa (Instagram: maszka art of beauty)

Joanna Wiśniewska

Monika Wołoszczuk

Ola Berkowicz

Tarasy

Agnieszka J Maślach Drag

Aneta Wiśniewska

Anna Jany

Domi Nika

Dorota Janiec

Ela Banasik – Kucia

Ewa Hernik

Ewelina Król

Joanna Wiśniewska

Kasia Krzenciessa

Katarzyna Dzugan

Kinga Leszczyńska

Magdalena Michalak

Marta Krzesak

Pani Agnieszka

I to by było na tyle 🙂  Jestem ogromnie ciekawa, która aranżacja najbardziej przypadła Wam go gustu i czy  ogóle bylibyście w stanie wybrać tą „jedną, jedyną” :).  Śmiało dodawajcie zdjęcia swoich tarasów i balkonów! Niech  to miejsce będzie inspirowało i zachęcało niezdecydowanych do działania :).
Buziaki!

 

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!