Darmowe plakaty na Dzień Ojca lub urodziny do druku

Witajcie Kochani. Jakiś czas temu wykonałam dla Was metryczki dla dziecka (KLIK!), które cieszą się ogromną popularnością i dosłownie każdego dnia je pobieracie.  Super! A z okazji zbliżającego się święta Dnia Ojca postanowiłam, że zaproponuję Wam plakaty do pobrania. Fikuśne, zabawne, proste i estetyczne.  W zasadzie wystarczy tylko pobrać je, całkowicie bezpłatnie, wydrukować i wstawić w ramkę. Plakaty mogą być zarówno prezentem, jak i dodatkiem do prezentu.  Udostępniam w kilku wersjach. Małe rączki odbite na plakacie dla mnie, jako matki są bardzo rozczulające i pozostaną świetną pamiątką. W każdym razie ja plakatami jestem zauroczona i nie mogę nacieszyć nimi oczu. Dwa, ten z rączkami i z mężczyzną w okularach zostają u nas, a trzeci trafi do  taty-teścia, który jest najzdolniejszym tatem ever! Daję słowo, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko naprawi, poprawi, nastawi, zamieni i wymieni, tak więc plakat w tym przypadku będzie w punkt!

Ps. Nie dziękujcie 😉

Jak korzystać z plakatów?

  • Aby pobrać wybrany plakat kliknij przycisk Pobierz plik, a następnie kliknij prawym klawiszem myszy na obrazie i wybierz z dostępnych opcji „Zapisz obraz jako…„.
  • Plakaty są zapisane w formacie A3, co pozwala na wdrukowanie ich w najwyższej jakości właśnie w tym formacie. Dzięki temu plakaty zachowają najwyższa jakość przy drukowaniu ich w mniejszym formacje np. A4.
  • Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.
Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!