Darmowe plakaty na Dzień Ojca lub urodziny do druku

Witajcie Kochani. Jakiś czas temu wykonałam dla Was metryczki dla dziecka (KLIK!), które cieszą się ogromną popularnością i dosłownie każdego dnia je pobieracie.  Super! A z okazji zbliżającego się święta Dnia Ojca postanowiłam, że zaproponuję Wam plakaty do pobrania. Fikuśne, zabawne, proste i estetyczne.  W zasadzie wystarczy tylko pobrać je, całkowicie bezpłatnie, wydrukować i wstawić w ramkę. Plakaty mogą być zarówno prezentem, jak i dodatkiem do prezentu.  Udostępniam w kilku wersjach. Małe rączki odbite na plakacie dla mnie, jako matki są bardzo rozczulające i pozostaną świetną pamiątką. W każdym razie ja plakatami jestem zauroczona i nie mogę nacieszyć nimi oczu. Dwa, ten z rączkami i z mężczyzną w okularach zostają u nas, a trzeci trafi do  taty-teścia, który jest najzdolniejszym tatem ever! Daję słowo, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko naprawi, poprawi, nastawi, zamieni i wymieni, tak więc plakat w tym przypadku będzie w punkt!

Ps. Nie dziękujcie 😉

Jak korzystać z plakatów?

  • Aby pobrać wybrany plakat kliknij przycisk Pobierz plik, a następnie kliknij prawym klawiszem myszy na obrazie i wybierz z dostępnych opcji “Zapisz obraz jako…“.
  • Plakaty są zapisane w formacie A3, co pozwala na wdrukowanie ich w najwyższej jakości właśnie w tym formacie. Dzięki temu plakaty zachowają najwyższa jakość przy drukowaniu ich w mniejszym formacje np. A4.
  • Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.
Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!