DIY Wianek jesienny na drzwi z szyszkami

Wianek jesienny na drzwi jest moim debiutem. Wprawdzie wykonywałam wcześniej inne wianki, w tym również używając szyszek, jednak w tematyce jesiennej jest to mój przysłowiowy pierwszy raz!

Wianuszek jest stosunkowo niewielki. Wykonałam go w 2, może 3 godziny. Stelażem jest styropianowa oponka o średnicy 23,5 cm.  Oponkę okręciłam jutą w rolce (szerokość juty ok. 8 cm). Juta zamocowana jest za pomocą szpilek.

Wszystkie dodatki mocowane są na klej na gorąco. W pierwszej kolejności przyklejam największe elementy – kawałki znalezionej kory oraz sztuczne pomarańcze. Celowo odchylam każdą pomarańczę w inną stronę.

Następnie mocuję mniejsze elementy, głównie szyszki i żołędzie, a na samym końcu sztuczne czerwone owoce oraz zielone listki i gdzieniegdzie same kapelusze żołędzi.

Myślę, że jak na pierwszy raz poszło mi całkiem nieźle! Chociaż przy kolejnym użyję nie czterech, a pięciu mandarynek (lub innych większych dodatków). Wydaje mi się, że prezentowałby się jeszcze lepiej.

EDIT: Miał być jeden, ale powstały i kolejne, podobne wianuszki. Wszystkie zostały wykonane dokładnie w ten sam sposób. Miłego oglądania.

Co sądzisz o takiej dekoracji? Koniecznie pochwal się swoim wiankiem na drzwi w komentarzu tutaj lub na fanpage Mojewłasne, na którego serdecznie zapraszam. 

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!