Kupony miłości – ciekawy pomysł na Walentynki lub Dzień Chłopaka. Pobierz i wydrukuj!

Hej hej  :). Przygotowałam dla Was dość nietypowy prezent dla mężczyzny. Może przydać przy okazji Walentynek lub na Dzień Chłopaka. Odkopałam go po kilku latach, gdyż kiedyś sama takie kupony podarowałam mężowi. Wyszło dość zabawnie, nawet bardzo… 🙂 Dlaczego? Otóż wydrukowałam kupony i szczelnie zamknęłam je w dużej kopercie.  Następnie poprosiłam kolegę z pracy męża, by rano podrzucił kopertę na jego biurko. Ot, pomyślałam, że milej zacznie tego dnia pracę. I wiecie co? Była 8.00 rano, a ja czekałam na telefon od radosnego męża dziękującego za niespodziankę. Ale nie nie, niech Was moje myślenie nie zwiedzie. Minęła godzina, dwie. Telefon wciąż milczał. Mnie oczywiście skręcało już z ciekawości. “Dobra, ja do niego zadzwonię,pomyślałam, podpytam, czy spodobał mu się prezent”. A teraz uwaga, reakcja męża mnie powaliła. ” Aaa to od Ciebie były te kupony! Ale jak to, skoro rano widzieliśmy się w domu, jak TY to zrobiłaś?! A ja już wszystkie dziewczyny z firmy zapytałem, bo myślałem, że któraż z nich zrobiła mi taki żart”.
A wiecie co jest najlepsze? Na tych kuponach były rzeczy, które mogłam zaproponować mężowi tylko ja 🙂 Witki mi opadły, aczkolwiek wspominamy ze śmiechem tamtą sytuację.

Do rzeczy. Poniżej możecie pobrać pliki z kuponami. Pierwszy plik zawiera przykładowe propozycje uzupełnienia kuponów (z przymrużeniem oka!), natomiast na drugim ręcznie możecie dać wodzę swojej fantazji.   Trzeci i czwarty plik są tym samym, jednak  w prawym górnym rogu widnieje napis “Dzień Chłopaka”.
WAŻNE!!!! Kupony są DARMOWE, możecie je pobierać, drukować, prezentować. Natomiast nie wyrażam zgody na ich sprzedawanie osobom trzecim.

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!