Metryczki dla dziecka – uzupełnij i wydrukuj!

Kochani! Tym razem wracam do Was z małym upominkiem. Stworzyłam dla Was bardzo popularne ostatnimi czasy metryczki dla dziecka. Są łatwe w przygotowaniu, każdy laik poradzi sobie z uzupełnieniem danych swojego Maluszka. Metryczki przeuroczo wyglądają nad łóżeczkiem. Możesz je również wykorzystać jako drobny spersonalizowany upominek dla bliskiej Wam osoby, która niedawno została szczęśliwym rodzicem.

Metryczki są wykonane w taki sposób, aby można było w nich samodzielnie uzupełnić dane, a następnie wydrukować. Wystarczy, że posiadasz program Adobe Reader do obsługi plików PDF, który możesz pobrać bezpośrednio ze strony producenta, czyli stąd.

Format metryczek to A4, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wdrukować je w większym formacie, gdyż wszystkie elementy są w wektorach. Oznacza to, że można je skalować w nieskończoność bez straty na jakości 🙂

Jak korzystać z metryczek?

  • Jeśli otwierasz plik PDF na komputerze, to najprawdopodobniej otworzy ci się on automatycznie w nowej karcie przeglądarki. W takiej formie nie można go edytować. Należy kliknąć na ikonkę pobierania i otworzyć go na komputerze.
  • Metryczki są zapisane w formacie A4, co pozwala na wdrukowanie ich w najwyższej jakości właśnie w tym formacie.
  • Metryczki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.
Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!