Świąteczne lampiony DIY ze słoików

Kochani 🙂 Tym razem propozycja na klimatyczne lampiony, nie wymagające wiele pracy, których efekt końcowy jest baaaaardzo zadowalający!

Największa trudność polega na wycięciu kształtu choinki (lub jej narysowaniu) na jakiejkolwiek naklejce. W tym przypadku pod ręką miałam kawałek samoprzylepnej tablicy kredowej.

Nie umiem malować równych choineczek, więc użyłam szablonu choinki z internetu, przyłożyłam białą kartkę do monitora, odrysowałam kontury choinki. Następnie ją wycięłam, odrysowałam ją na naklejce i wycięłam choinkę z naklejki. Troszzzzkę zabawy, ale wbrew pozorom zajmuje to dosłownie momencik :).

Po starannym przyklejeniu na słoik choinki-naklejki, spryskałam sprey-em białym i złotym. Całość wykończona kawałkiem sznurka, sztuczną gałązką i ozdobnymi czerwonymi kuleczkami. Są to jedne z moich ulubionych lampionów, które dotąd zrobiłam. Boże Narodzenie dekoracje

lampion choinkajak zrobić lampiony

lampion własnoręcznie robiony

Świątczne DIY

lampion na święta

Pozdrawiam przedświąteczne 🙂
Iwona

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!

Close Menu