Świąteczne lampiony DIY ze słoików

Kochani 🙂 Tym razem propozycja na klimatyczne lampiony, nie wymagające wiele pracy, których efekt końcowy jest baaaaardzo zadowalający!

Największa trudność polega na wycięciu kształtu choinki (lub jej narysowaniu) na jakiejkolwiek naklejce. W tym przypadku pod ręką miałam kawałek samoprzylepnej tablicy kredowej.

Nie umiem malować równych choineczek, więc użyłam szablonu choinki z internetu, przyłożyłam białą kartkę do monitora, odrysowałam kontury choinki. Następnie ją wycięłam, odrysowałam ją na naklejce i wycięłam choinkę z naklejki. Troszzzzkę zabawy, ale wbrew pozorom zajmuje to dosłownie momencik :).

Po starannym przyklejeniu na słoik choinki-naklejki, spryskałam sprey-em białym i złotym. Całość wykończona kawałkiem sznurka, sztuczną gałązką i ozdobnymi czerwonymi kuleczkami. Są to jedne z moich ulubionych lampionów, które dotąd zrobiłam. Boże Narodzenie dekoracje

lampion choinkajak zrobić lampiony

lampion własnoręcznie robiony

Świątczne DIY

lampion na święta

Pozdrawiam przedświąteczne 🙂
Iwona

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!