DIY: Korkowe podkładki

Kobietki kochane! Piękne wnętrza, to nie tylko wnętrza urządzone ze smakiem, z harmonijnie dobranymi kolorami, fakturami i kształtami.

Domy, mieszkania, w których widać Was, Wasz wkład, najdrobniejszą twórczość są o wiele atrakcyjniejsze dla Waszych gości. Czasem jest to twórczość udana, niekiedy mniej, ale wciąż jest odzwierciedleniem Waszych chęci, zapału i kreatywności.

Nie przepadam za idealnymi, sterylnymi, katalogowymi wręcz pomieszczeniami. Są cudowne, to trzeba przyznać; przepełnione pięknymi, ekskluzywnymi meblami i dodatkami, ale … puste? Dlatego u mnie ciągle dochodzi coś nowego, jedna dekoracja zamienia inną. Niektóre dekoracje są przez chwilę, inne pozostają na wiele miesięcy. Naprawdę warto próbować, eksperymentować, podpatrzeć coś na internecie lub zwyczajnie obudzić w sobie lwa fantazji i kreatywności! 🙂

Tym razem bohaterem są korkowe podkładki pod kubki. przyznaję, że pomysł podpatrzyłam i z dumą zmałpowałam 🙂 Mimo to szczerze polecam, fajna zabawa!

Niezbędne będą:

  • podkładki korkowe (dostępne w Pepco w cenie 2,99 zł za 6 szt.).
  • marker z farbką - dostępny w sklepie papierniczym
  • kawałek serwetki obiadowej z wzorem
  • odrobiny kleju - w tym przypadku miałam pod ręką klej do drewna.
Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!

Close Menu