DIY: Korkowe podkładki

Kobietki kochane! Piękne wnętrza, to nie tylko wnętrza urządzone ze smakiem, z harmonijnie dobranymi kolorami, fakturami i kształtami. Domy, mieszkania, w których widać Was, Wasz wkład, najdrobniejszą twórczość są o wiele atrakcyjniejsze dla Waszych gości. Czasem jest to twórczość udana, niekiedy mniej, ale wciąż jest odzwierciedleniem Waszych chęci, zapału i kreatywności.

Nie przepadam za idealnymi, sterylnymi, katalogowymi wręcz pomieszczeniami. Są cudowne, to trzeba przyznać; przepełnione pięknymi, ekskluzywnymi meblami i dodatkami, ale … puste? Dlatego u mnie ciągle dochodzi coś nowego, jedna dekoracja zamienia inną. Niektóre dekoracje są przez chwilę, inne pozostają na wiele miesięcy. Naprawdę warto próbować, eksperymentować, podpatrzeć coś na internecie lub zwyczajnie obudzić w sobie lwa fantazji i kreatywności! 🙂

Tym razem bohaterem są korkowe podkładki pod kubki. przyznaję, że pomysł podpatrzyłam i z dumą zmałpowałam 🙂 Mimo to szczerze polecam, fajna zabawa!

Niezbędne będą:

  • podkładki korkowe (dostępne w Pepco w cenie 2,99 zł za 6 szt.).
  • marker z farbką - dostępny w sklepie papierniczym
  • kawałek serwetki obiadowej z wzorem
  • odrobiny kleju - w tym przypadku miałam pod ręką klej do drewna.
Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!

Close Menu