Balkon lato aranżacja 2016

Nareszcie! Jest ciepło, można spędzać czas na świeżym powietrzu! Można spędzać wieczory… można pić poranną kawę, można drzemać, odprężać się, spotykać oraz spokojnie pracować przy laptopie.  To jest dobry czas.

W tym roku aż tak wielu zmian nie planowałam. Ciężko zmieniać całkowicie wystrój na 12 m2. Dodałam tylko kilka rzeczy.  Jest tak, jak chciałam, chociaż kosztowało to baardzo wiele pracy oraz czasu.

Doszła jedna pergola z prawej strony. Niekiedy są tutaj silne wiatry, więc w znacznym stopniu  pergola zatrzymuje wiatr. Dzięki niej można również w ciągu dnia siedzieć z prawej strony narożnika, co w ubiegłym roku nie było możliwe z powodu mocnego słońca.

12804009_1097379853616977_1006390424_n

Wszystkie pergole zostały nabyte w sklepie internetowym JAGRAM. Jest to KRATKA OSLO. Na stronie producenta można zobaczyć więcej aranżacji z wykorzystaniem tej kratki TUTAJ. Śmiało mogę polecić ten sklep. Nigdy nie zdarzyło mi czekać na towar dłużej niż 2 dni, tak więc zakupy w Jagramie są szybkie i bezproblemowe.

Kolejna zmiana to lampki z piłeczek do tenisa stołowego, ale o tym w innym wpisie.

Postanowiliśmy zmienić również sztuczną trawę na nową, w większym rozmiarze, by pokryła całą powierzchnię balkonu. Uważam, że sztuczna trawa wygląda o wiele lepiej, ponadto nie nagrzewa się jak płytki lub drewno. Jedynym jej minusem, dość niewielkim, jest to, że w czasie obfitych deszczów przy barierce zbiera się pod nią woda. Wówczas trzeba poczekać kilka godzin, aż wyschnie. Można również ją odchylić na czas deszczu lub po, by wyschła szybciej.

Doszły również dwie donice z technorattanu oraz uchwyt na telewizor.  Mam nadzieję, że kogoś zainspiruje nasz  balkon. Miłego oglądania!

Ps. A tak było w poprzednim roku…. 🙂

Iwona
mój balkon

balkon aranżacja

jak urządzić balkon?

surfinie, kwiaty balkonowe

przytulny balkon

sowa dekoracja ozdoba kula bukszpan

_MG_4071-3
_MG_4069-3

mój balkon

1

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!