Kwiaty zatopione w wodzie

Nie ma możliwości, by jakakolwiek dekoracja kwiatów w wodzie w szklanym naczyniu nie podobała mi się. Wszystkie, niezależnie, czy są to róże, czy storczyki, czy anturium lub tulipany. Zawsze będzie wyglądać świeżo, pięknie i klimatycznie!

W mniejszych naczyniach umieściłam małe sztuczne storczyki.

Na dnie znajdują się plastikowe kryształki. Można zastąpić  je kamyczkami.

W szklanej tubie znajdują się żywe białe tulipany. Do ich przymocowania niezbędne są silikonowe przyssawki  do szkła z drucikiem- do kupienia w zestawie w niektórych sklepach.  Bez nich tulipany lub inne kwiaty będą wypływały na powierzchnię wody. Co zrobić, gdy ich nie mamy? Przyssawki zastąpiłam obciążnikiem, w tym przypadku – kawałek kamienia. Przymocowałam kwiaty żyłką do gumki aptekarskiej. Całość zasłoniłam taśmą z cekin. Nie chcąc przyklejać jej do szkła, związałam ze sobą końce taśmy również żyłką. Sądzę, że przy następnej okazji bardziej przytnę kwiaty, by znajdowały się po środku naczynia. Z pewnością będą lepiej się prezentować.

A tak naczynia prezentują się wieczorową porą:

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozdrawiam, Iwona

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!