Świąteczne pisanki na różne sposoby

Halo, halo! Powoli zaczyna się czas na tworzenie własnych pisanek! Można je wykonać na milion sposobów. Pokażę Wam dziś kilka z nich 🙂

Tatuaż wodny na pisance:

[divider size=”tiny”]

W łatwy sposób można stworzyć oryginalny wzór na jajku. Wystarczy uprzednio pomalować jajko na wybrany kolor (ja użyłam białego oraz złotego sprayu), przykleić w wybranym miejscu tatuaż i przycisnąć go na kilka minut do jajka za pomocą mokrego ręcznika papierowego. Łatwe, prawda? 🙂

Naklejka na pisance:

[divider size=”tiny”]

Uwielbiam pisanki w kropki! Ale jak zrobić zgrabne, równe kropeczki? Wystarczy, że masz pod ręką papier klejący (użyłam resztek naklejki tablicowej) oraz dziurkacza.

Pisanki malowane sprayem z wykorzystaniem dziurkacza dekoracyjnego:

[divider size=”tiny”]

Dość popularne stają się również ozdobne, dekoracyjne dziurkacze. Występują w wielu wzorach; od kwiatuszków i listków po romantyczne serca.  Możesz przykleić wycięty kwiatuszek, a pozostałość użyć jako szablon, wypełniając jego środek klejem lub nawet lakierem do paznokci i posypać brokatem.

Decoupage:

To jedne z wielu metod na wykonanie pisanek. A w jaki sposób Ty tworzysz swoje niepowtarzalne jajka wielkanocne? 🙂 Koniecznie daj znać!
Pozdrawiam, I.

Zapisz

Zapisz

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!

Close Menu