Kilka pomysłów na wykorzystanie naklejki tablicowej

Dziś o dość popularnej tablicy kredowej!
naklejka-tablicowa
Tablicę kredową możesz stworzyć malując ścianę kupioną w marketach budowlanych specjalną do tego farbą. Na ogół jest sprzedawana w niewielkich puszkach, jest mało wydajna i stosunkowo droga. Puszka takiej farby kosztuje średnio od 60-90 zł, przy czym jedna puszka z pewnością nie wystarczy. Jeśli chcesz, by tablica była dodatkowo magnetyczna – przed nałożeniem czarnej farby tablicowej, ścianę musisz pomalować  farbą magnetyczną, która również  do najtańszych nie należy. Korzystniejszą cenowo opcją jest samoprzylepna tablica kredowa. Swoją kupiliśmy przez internet. Dzięki umieszczonym od wewnętrznej strony kratkom, z łatwością można dociąć potrzebną część naklejki.

Najtrudniejszym etapem jest aplikacja na ścianę naklejki, ale i tutaj producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta załączając pomocną instrukcję.

Naklejka kredowaetykietki-kredowe w pełni spełnia swoje funkcje. Można po niej pisać, malować. Zwykle w zestawie sprzedawca dołącza również opakowanie kredy. Możliwość łatwego zdjęcia tablicy samoprzylepnej jest jej kolejnym atutem.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie Ci tzw. „odpad”, czyli kawałek niepotrzebnej naklejki, która z pewnością nie zmarnuje się. Możesz wykorzystać ją ozdabiając słoiki, pojemniki czy doniczki etykietami lub tworząc tablice, tabliczki ze starych ramek. Możesz także kupić gotowe etykietki kredowe oraz gotowe ozdobne naklejki kredowe, chociażby, jak na zdjęciu – czarne koty.

tablica kredowa

naklejka kredowa tablicaPonadto z resztek naklejki tablicowej można wykonać multum dekoracji!

Pozdrawiam!
I.

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz