Girlanda świetlna z piłeczek

W związku z dużą ilością zapytań o to, gdzie zakupiłam girlandę świetlną, postanowiłam poświęcić dzisiejszy wpis. Girlanda została zrobiona. W łatwy i stosunkowo niedrogi sposób. Do jej wykonania użyłam piłeczek do gry w tenisa stołowego oraz lampek choinkowych.

Kupując piłeczki, zwróćcie uwagę, by nie posiadały żadnego nadruku, oraz by były bezszwowe. Swoje zakupiłam w worku na allegro (cena ok.60 zł).

Natomiast lampki choinkowe powinny posiadać ciepłą lub naturalna temperaturę światła oraz przeźroczysty kabel. Wbrew pozorom w ogólnodostępnych sklepach stacjonarnych miałam problem ze znalezieniem lampek właśnie na bezbarwnym kablu. Zakupiłam je też przez internet.

W każdej piłeczce robimy dwa nieduże nacięcia w kształcie +. W środek zrobionego otworu wciskamy lampkę. Czytałam o sposobach robienia dziurki śrubokrętem albo wkrętarką. Nie jestem przekonana do tej metody i mam wrażenie, że piłeczki mogłyby wypadać, zwłaszcza przy dużym wietrze.

Girlanda świetlna z pewnością na długo ze mną pozostanie. Poza tym, że wygląda pięknie zarówno w dzień, jak i w nocy to naprawdę ładnie oświetla pomieszczenie. Piłeczki nie odpadają, nie brudzą się, tak więc jej utrzymanie nie wymaga najmniejszego wysiłku.

_MG_3984-1

_MG_3979-1

_MG_3976-3

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nie zapomnij udostępnić wpisu jeśli ci się spodobał!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Iwona

Iwona

Mama rozkosznej córeczki Hani, żona wspaniałego mężczyzny i właścicielka przeuroczego yorka. Moim drugim dzieckiem mój blog, na którym właśnie jesteś :)

Zostań ze mną na dłużej!

Close Menu